Reklam filmlerinizi bekliyoruz!

MediaCat, web sitesini yeniliyor ve birçok farklı içerik formatı içeren bir pazarlama iletişimi portalına dönüştürüyor...

12.06.2009 - 10:02 | MediaCat

MediaCat, web sitesini yeniliyor ve birçok farklı içerik formatı içeren bir pazarlama iletişimi portalına dönüştürüyor. Yeni sitemizi video içerikle de zenginleştirmek istiyoruz. Çok yakında yayına girecek olan yeni mediacatonline’da her ayın en popüler reklam kampanyalarının filmlerini de izleyebileceksiniz.

Bu çerçevede sektörümüzdeki tüm reklam ajanslarına, prodüksiyon şirketlerine, yönetmenlere ve ilgili diğer tüm kişi ve şirketlere bir çağrıda bulunmak istiyoruz: Reklam filmlerinizin mediacatonline’da da izlenebilmesini istiyorsanız filmlerinizi bize ulaştırın. Böylece her ay kullanıcılarımıza, o ayın en popüler reklam videolarını anında izletmek ve ardından bu filmleri arşivleyerek sonraki zamanlarda da izlemek isteyen kullanıcılarımızın dikkatine sunmak istiyoruz.

Bu işbirliğinizin reklam filmlerinizin özellikle sektörde popülerleşmesine katkıda bulunacağına inanıyoruz.

Filmlerin yüksek çözünürlüklü hallerinin DVD olarak mov, mpeg veya avi formatlarında bize ulaştırılmasını rica ediyoruz. Bu konudaki tüm sorularınız için MediaCat’ten Enes Taşkıran ve Tuğba Soytürk’le irtibat kurabilirsiniz.

İletişim bilgileri

Enes Taşkıran: enestaskiran@kapital.com.tr

Tuğba Soytük: tugbasoytuk@kapital.com.tr

Telefon: 0212 282 26 40

Adres: Kapital Medya Akmerkez E Blok Kat 6 ETİLER/İSTANBUL

Not: Lütfen gönderimlerinizi posta yolu ile yapın, soru ve bilgilendirme mesajları göndermek için mail adreslerini kullanabilirsiniz…

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.