Sağlıkta sosyal sorumluluk ödülü Tetra Pak’ın oldu

Sağlık Gönüllüleri’nin her yıl sağlık alanında geliştirilen en başarılı sosyal sorumluluk projelerine...

11.06.2008 - 14:05 | MediaCat

Sağlık Gönüllüleri’nin her yıl sağlık alanında geliştirilen en başarılı sosyal sorumluluk projelerine verdiği “Sağlıkta Sosyal Sorumluluk Ödülleri”nde bu yıl, en büyük ödül Tetra Pak’a gitti. Tetra Pak ödülü “Sağlık için… Sağlıklı süt için!” kampanyası ile aldı.

Türkiye’de sağlık alanında yapılan sosyal sorumluluk projelerini teşvik etmek ve başarılı çalışmaların örnek olmasını sağlamak amacıyla düzenlenen “Sağlıkta Sosyal Sorumluluk Ödülleri”, 27 Mayıs 2008 tarihinde Maslak Sheraton Otel’de düzenlenen gecede sahiplerini buldu. Gecenin en büyük ödülünün sahibi Sağlık Bakanlığı, Hacettepe Üniversitesi, Türkiye Endokrinoloji ve Metabolizma Derneği, Osteoporozdan Korunma ve Osteoporozlular Dayanışma Derneği işbirliği ile yürüttüğü “Sağlık için… Sağlıklı süt için!” projesi ile Tetra Pak Türkiye oldu.

Törene Tetra Pak Türkiye Pazarlama Direktörü Gaye Atakan, Tetra Pak Türkiye Kategoriler Müdürü Verda Telyaz, Tetra Pak Türkiye Kategori Yetkilisi Müge Satman, kampanyanın sözcülüğünü yürüten sanatçı Derya Baykal, Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Serhat Ünal ve Sağlık Bakanlığı Temel Sağlık Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Dr. Bekir Keskinkılıç katıldı.

Tetra Pak Türkiye Sağlıkta Sosyal Sorumluluk Büyük Ödülü’ne layık görülen kampanyası kapsamında, halk arasında kemik erimesi olarak bilinen osteoporoza karşı Türkiye genelinde 2007 yılı boyunca 11 ildeki sağlık ocaklarında uzmanlar tarafından eğitimler verildi. Tetra Pak Türkiye “Osteoporozdan korunmak için… Sağlık için… Sağlıklı süt için!” kampanyası ile her yıl 2,5 milyon kişiye ulaşmayı hedefliyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.