Şafak Sezer Hakkı Devrim oldu

Vodafone Türkiye, bir ilki gerçekleştirerek yeni filmi ile reklam dünyasına yepyeni bir soluk getiriyor, kendi reklam filmini mizahi bir dille yeniden izleyicilerle buluşturuyor...

11.11.2009 - 00:00 | MediaCat

Numara taşınabilirliğinin birinci yılında üç milyondan fazla numaranın Vodafone’a geçmesiyle, 1 numara olan Vodafone, bir ilki gerçekleştirerek Şafak Sezer’in oynadığı yeni reklam filmini mizahi bir dille yeniden yorumluyor.

Vodafone Türkiye, bir ilki gerçekleştirerek kendi reklam filmini mizahi bir dille yeniden izleyicilerle buluşturuyor.

Vodafone reklamlarında daha önce de rol alan Şafak Sezer, güzel ve doğru Türkçe sevdalısı, deneyimli gazeteci Hakkı Devrim’in rol aldığı, Vodafone 3G+ teknolojisiyle sunulan görüntülü konuşma hizmetinin anlatıldığı reklam filmini; aynı mekanlarda, aynı kostüm ve benzer tavırlarla mizahi bir üslup kullanarak yeniden yorumluyor.

Tecrübeli komedyenin, Hakkı Devrim’i doğal ve başarılı bir şekilde canlandırdığı reklamda, 3 milyondan fazla cep telefonu numarasının Vodafone’a taşınmasıyla Vodafone’un numara taşınabilirliğinin birinci yılında 1 numara olduğu anlatılıyor.
 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.