Sabancı’dan uluslararası kamuoyuna mesaj

Sabancı Holding, Türkiye'ye güvenini İngilizce bir ilanla duyuruyor.

28.07.2016 - 15:28 | MediaCat

Sabancı Holding'den MediaMarkt ve Teknosa hakkında açıklama

15 Temmuz’da gerçekleşen darbe girişiminin ardından demokrasi mesajları yayınlayan kuruluşlar arasındaki yerini alan Sabancı Holding, Türkiye’ye ve ülkenin demokrasisine duyduğu güveni uluslararası kamuoyuna duyurmak için İngilizce bir ilan hazırladı.

Sabancı Holding'ten uluslararası kamuoyuna mesaj

Üzerinde “Türkiye’nin geleceğine olan inancımız, halkımızın demokrasiye olan bağlılığı sayesinde bir kez daha teyit edildi” yazan ilan 29 Temmuz 2016 Cuma günü Financial Times’ın tüm ülke baskılarının yanı sıra New York Times, International New York Times ve Frankfurter Allgemeine Zeitung gazetelerinde yayımlanacak.

Konuyla ilgili açıklama yapan Sabancı Holding CEO’su Zafer Kurtul şu sözleri söyledi:

Biz ülkemize inanıyoruz. Bu çalışmamızda da uluslararası kamuoyuyla ülkemizin sahip olduğumuz güçlü demokrasiyi ve bu gücün arkasındaki halk iradesinin önemini bir kez daha paylaşmak istedik. Biz inanıyoruz ki, ülkemiz için yapacağımız en iyi şey, Türkiye’nin Sabancı’sı olarak yıllardır üstlendiğimiz sorumluluklarımızı her zaman olduğu gibi yerine getirmek ve ülkemize katkıda bulunmaktır.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.