Saatchi’nin tüm kreatifleri, birleşin!

İstanbul Saatchi & Saatchi kreatiflerini ağırladı.

29.01.2015 - 17:44 | Haluk Kasarcı

Saatchi'nin tüm kreatifleri, birleşin!

Güzel Sanatlar‘la uzun yıllar süren işbirliğini sonlandırarak geçtiğimiz yıl sonunda Saatchi & Saatchi İstanbul adı ile resmen Türkiye’ye açılan Saatchi & Saatchi’nin kreatif liderleri İstanbul’da buluştu. 1988 yılından bu yana Saatchi bünyesinde görev alan ve son 12 yıldır EMEA Bölgesi Bölgesel Kreatif Direktörü olarak görev alan John Pallant önderliğinde başlayan ve her yıl iki kez Saatchi & Saatchi bünyesindeki kreatifleri, markanın kreatif rotası üzerine konuşmak üzere bir araya getiren toplantı bugün Marmara Pera Otel’de gerçekleştirildi.

Saatchi'nin tüm kreatifleri, birleşin!Önderliğinde gerçekleşen ve EMEA Bölgesi’nden 34 kreatif ismin bir araya geldiği toplantıyı “bölgedeki yaratıcıların hem birbirlerinin neler yaptığını görüp fikir alışverişinde bulunabildiği hem de tatlı bir rekabetin yaratıldığı” bir organizasyon olarak tanımlayan Pallant, istikrarlı biçimde düzenlemeye devam ettikleri toplantıların yaratıcı performanslarını ve kreatif ekiplerinin motivasyonunu artırmaları açısından önemli olduğunu ifade etti.

88’de göreve geldikten sonra Bölgesel Kreatif Direktörlük fikrini hayata geçirerek yaratıcı potansiyellerini artıracak “ortak hedefler” belirlemek üzere çalışmaya başladıklarını belirten Pallant; toplantılarının her geçen dönem daha fazla ilgi çektiğini söyledi. Dubai, Güney Afrika ve Mısır gibi görece küçük ofislerinden katılımcıların da İstanbul’da hazır bulunduğunu belirten Saatchi & Saatchi EMEA Bölgesi Bölgesel Kreatif Direktörü, gözlerini daha yüksek hedeflere dikmelerine ve genel anlamda daha “iyi” işler ortaya koymalarına yarayan toplantılarından hayli memnun olduklarını vurguladı. 2012’de bölge yaratıcılarının 11 Altın Aslan aldığını, geçtiğimiz yıl ise Saatchi & Saatchi İtalya’nın tüm network’te en çok ödül alan ikinci ofis olduğunun altını çizen Pallant bölgenin kreatif potansiyelinin giderek daha da etkileyici biçimde açığa çıktığını sözlerine ekledi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.