Saadet Partisi iyi seyirler diler

Saadet Partisi'nden Sülün Osman temalı bir reklam filmi.

05.02.2019 - 17:55 | Sencer Uçar

Saadet Partisi iyi seyirler diler

Yerel seçimlere hazırlanan Saadet Partisi, 1 Şubat’ta vizyona giren Organize İşler 2: Sazan Sarmalı filminin öncesinde gösterilen reklam filmini sosyal medya hesaplarından paylaştı.

50’li ve 60’lı yıllarda tramvay, Galata Kulesi ve Dolmabahçe Saat Kulesi gibi birçok kamu malını satarak ya da kiralayarak dolandırıcılık yapan, Sülün Osman adıyla bilinen Osman Ziya Sülün’ün dolandırıcılık öyküsünün anlatıldığı filmde Saadet Partisi, “Bu işler bazen bireysel bazen organize işler ama her zaman organize işler” diyerek, iyi seyirler diledi.

Öte yandan, 6 Şubat günü Ankara’da gazetecilerle kahvaltıda bir araya gelen Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, söz konusu reklam filminin, reklam ajanslarına yapılan baskıdan ötürü kaldırıldığını söyledi. Karamollaoğlu, “Hükümet, Sülün Osman’dan niye bu kadar çekindi anlamadım. Baskı kurdular, reklam ajanslarına Sülün Osman’ı kaldırttılar.” diye konuştu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.