Royal Canin Türkiye’ye yeni ülke müdürü

Royal Canin Türkiye Ülke Müdürü olarak görev alacak isim belli oldu.

04.02.2021 - 14:04 | MediaCat

Royal Canin Türkiye'ye yeni ülke müdürü

2025 vizyonu ve hedefleri doğrultusunda, Türkiye ofisinin bağlı bulunduğu Emerging & Seeds bölgesindeki organizasyonel yapısını yeniden şekillendiren Royal Canin’de üst düzey bir atama gerçekleşti. 2019 yılından bu yana Royal Canin Türkiye Ülke Müdürü olarak görev almakta olan Roman Kuzmych, Emerging & Seeds bölgesi altında kurulan; Türkiye, İsrail ve Kazakistan’dan oluşan Royal Canin Orta Avrasya Bölgesi Başkanlığına atanırken, Royal Canin Türkiye Ülke Müdürlüğü görevini Aslı Çelikkol’a devretti.

Royal Canin Türkiye’nin yeni dönemde ülke müdürlüğünü yürütecek olan Aslı Çelikkol, 2002 yılında adım attığı kariyerinde müşteri deneyimi, inovatif satış yöntemleri geliştirme, strateji ve dağıtım ağı tasarımı ve proje yönetimi konusunda perakende sektörünün farklı işkollarında görev aldı. Royal Canin’de göreve başlamadan önce, yine Mars Inc. çatısı altında bulunan Mars Pet Care Türkiye’de satış müdürü olarak görev alan Çelikkol, şirketin hedefleri doğrultusunda satış performanslarının ölçümü için objektif ve yenilikçi uygulamaların hayata geçirilmesine katkıda bulundu. Çelikkol, 2018 yılından bu yana Royal Canin Türkiye Satış ve Pazarlama Direktörü olarak görev alıyordu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.