MediaCat

Ronaldo Nadal’a karşı

Cristiano Ronaldo ile Rafa Nadal, Mercurial Vapor VIII’in patlayıcı hızı ve tutuşunu tanıtmak için Nike’ın yeni filminde bir araya geldi.

Ronaldo Nadal’a karşı

Dünyanın en iyi sporcularından Cristiano Ronaldo ile tenisin yıldızı Rafa Nadal, 24 Mart’ta piyasaya çıkan yeni Mercurial Vapor VIII’in patlayıcı hızı ve tutuşunu tanıtmak için Nike’ın yeni filminde bir araya geldi.

Film, bir tenis kulübünde Rafa Nadal’ın servis antrenmanıyla başlıyor. Ortamın sessizliği bir spor araba motorunun çıkardığı gürültüyle birden kesiliyor. Arkadaşıyla tenis oynamak için kulübe gelen Cristiano Ronaldo, korta çıkıyor. Rafa, yeni bir çift Mercurial Vapor VIII giyen Ronaldo’nun tenis maçı için yaptığı ayakkabı seçimini sorguluyor.

Daha sonra, tenis ve futbol efsaneleri tenis topuyla birbirlerine hem servis atıyor hem de ayakla topu file üzerinden gönderiyor. İlk başta eğlencesine oynanan bu oyunda işler kızışmaya başlıyor. Nadal’ın şimşek hızında gönderdiği çapraz servise Ronaldo yarım voleyle karşılık veriyor ve maç başlıyor. Arka arkaya gönderilen voleler (raketle ve ayakkabıyla) hızlı kafa vuruşları, vole ve forehand atışlarıyla devam ederken yeni Mercurial Vapor VIII ayakkabıları Ronaldo’ya mükemmel tutuş ve denge sağlıyor.

Oyuncular tenis topunu rakibine geri göndermek için kortta hamleler yaparken ortaya bir anda bir futbol topu çıkıyor. Rafa, daha sonra Mercurial Vapor VIII kramponlarını ayağına geçiriyor ve her iki oyuncu bu eğlenceli oyunda becerilerini sergilemeye başlıyor. Unutamayacakları bir ayak tenisi maçından sonra Ronaldo ile Rafa filede el sıkışırken Rafa, futbol oynadıkları bölümde giydiği Mercurial Vapor VIII ayakkabılarını şakayla karışık bir şekilde bırakmamaya karar veriyor ama Ronaldo bu durumdan hiç de memnun olmuyor.

 

İlgili İçerikler

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.