Rock’n Coke programı açıklandı

Rock’n Coke, alternatif rock dünyasının büyük isimlerini ağırlayacak

26.06.2006 - 00:00 | MediaCat

Rock’n Coke, alternatif rock dünyasının büyük isimlerini ağırlayacak

Bu yıl dördüncü kez gerçekleşecek olan Rock’n Coke İstanbul, 1, 2 ve 3 Eylül tarihlerinde alternatif rock’ın en önemli isimlerini ve dans dünyasına yön veren Dj’leri ağırlıyor. Coca-Cola tarafından, Pozitif ve İKSV işbirliği ile düzenlenen Rock’n Coke İstanbul için, Hezarfen Havaalanında, onbinlerce kişinin katılabileceği dev bir müzik kasabası kuruluyor.

Türkiye’nin en büyük açıkhava etkinliği olan Rock’n Coke İstanbul’un bu seneki “headliner”ları arasında Muse ve Placebo bulunuyor. Alternatif rock müziğe uzun yıllardır yön veren bu iki grubun yanısıra, her biri kendi alanlarında kült haline gelmiş olan Editors, Reamonn, Mercury Rev ve Gogol Bordello programda yer alıyorlar.

Türkiye’de rock müziğin en güçlü temsilcilerinden Şebnem Ferah ve Duman’ın yanısıra, genç kuşak sanatçılardan Vega, Ogün Sanlısoy, Yüksek Sadakat ve Hayko Cepkin festivale katılımı kesinleşen isimler arasında. Rock’n Coke Festivali’nde sahne alacak sanatçıların tam listesi ise önümüzdeki günlerde açıklanacak.

BURN SAHNESİ YİNE ÇOK SICAK

2005’te Dj Magazine’in “prestijli dünyanın en iyi 100 Dj’i” sıralamasında 25. sırada yer alan Danny Howells, hem eski Prodigy üyeleriyle gerçekleştireceği canlı performansı hem de ardından Dj-set’iyle, son yılların en ateşli Dj ve prodüktörlerinden Hyper, önce Dj sonra prodüktör, şimdi de kendi albümüne sahip bir yıldız olmayı başaran campy-electro ve stark-techno ağırlıklı benzersiz setiyle Tiga, Burn Sahnesine konuk oluyor.
Ayrıca Demi, The Glimmers, Mabbas&Style-ist “Rocktronica”, Headman, Portecho, Aydilge, Direc-T, Ali&Ozan ve Popcorn, Burn Sahnesinde yer alacak diğer isimler.

AKBANK DÖRDÜNCÜ KEZ ROCK’N COKE’UN RESMİ BANKASI

Akbank, bu yıl da Rock’n Coke Festivali’nde katılımcılarla birlikte oluyor. Festivalin resmi bankası olan Akbank, festival boyunca, festival katılımcılarının yiyecek-içecek ihtiyaçlarını karşılamalarını sağlayan Akbank exi26 CardRock, gezici şube, 3 ATM, 5 dolum noktası ve birçok sürprizle katılımcıların hizmetinde olacak. Akbank exi26 CardRock’lar bu yıl da geçen yıl olduğu gibi festival öncesinde Akbank şubelerinden alınabilecek. Festival süresince alandaki dolum noktalarından tekrar yüklenebilecek olan CardRock’ların temin edilebileceği şubeler Ağustos ayından itibaren www.exi26.com’dan duyurulacak. CardRock’lar ayrıca festival alanında da dağıtılacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.