Robotlar hapşırabilir mi?

İş Bankası'nın yeni reklam filmi yayında.

07.06.2018 - 10:06 | Sencer Uçar

Robotlar hapşırabilir mi?

Türkiye İş Bankası, 2007 – 2008 eğitim ve öğretim yılından bu yana sürdürmekte olduğu “Karneni Göster, Kitabını Al” kampanyasının 11’incisi için yeni bir reklam filmi yayınladı.

Kampanya kapsamında 1 milyon ilkokul ve ortaokul öğrencisine kitap hediye edecek olan bankanın yeni yayınlanan filminde, bu yıl hediye edilecek olan “Robotlar Hapşırabilir mi? – Bilim Yolunda Eğlenceli Adımlar Kitabı” tanıtılıyor.

Cumhur Öztürk tarafından hazırlanan kitabın ilkokul ve ortaokul öğrencileriyle buluşmasıyla birlikte, kampanya kapsamında 11 yılda dağıtılan kitap sayısı da 13 milyona ulaşmış olacak.

Yatılı Bölge Okulları, Sevgi Evleri, Çocuk ve Gençlik Kapalı Cezaevleri’ndeki çocuklara kitap hediye edilecek kampanyada, görme engelli çocuklar için de Braille alfabesiyle bastırılan kitaplar dağıtılacak.

8 Haziran tarihinde karnelerine kavuşan ilkokul ve ortaokul çocukları, “Robotlar Hapşırabilir mi?” kitabını Türkiye İş Bankası şubelerinden alabilecek.

Kaynak: İsbank.com.tr

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.