R/GA Istanbul kutlamaları başladı

Ajans yeni ofisi ufak bir partiyle kutladı.

15.10.2015 - 14:27 | Arzu Nilay Kocasu

rga istanbul açılış partisi

Bir süredir devam eden dedikoduların ardından nihayet dün İstanbul ofisi müjdesini veren R/GA, akşam Soho House İstanbul’da düzenlediği ufak bir partiyle yeni haberi kutladı.

Partide MediaCat ekibiyle sohbet eden R/GA Londra PR Direktörlerinden George Griffiths geçtiğimiz aylarda R/GA Londra ekibine katılan Bahadır Varol’un yeni ofisle birlikte hem Londra hem de İstanbul ayaklarında mekik dokuyacağını açıklarken, R/GA Orta Doğu Genel Müdürü Sertan Eratay ise halihazırda Turkcell, Akbank ve Beko ile çalışan ajansın önceliğinin çalışan kadrosunu belirlemekten ziyade R/GA’in yenilikçi modelini Türkiye’ye entegre etmek olduğunu söyledi.

rga istanbul kutlamaları devam ediyor

İstanbul’un bölgenin Doğu kısmını kapsaması nedeniyle adı R/GA Istanbul and Middle East olacak ofisin Tepebaşı’ndaki binasının kapılarını açmasına henüz bir ay daha var. Markalara hem tasarım hem de iletişim hizmeti veren R/GA modelini oturtmak için çalışan ekip ise işleri aceleye getirmeden yapmaktan yana. Önümüzdeki dönemlerde Türkiye, R/GA’in müstesna iş modelinin yanı sıra meşhur start-up’larından da nasibini alacakmış gibi gözüküyor.