R/GA Istanbul kutlamaları başladı

Ajans yeni ofisi ufak bir partiyle kutladı.

15.10.2015 - 14:27 | Arzu Nilay Kocasu

rga istanbul açılış partisi

Bir süredir devam eden dedikoduların ardından nihayet dün İstanbul ofisi müjdesini veren R/GA, akşam Soho House İstanbul’da düzenlediği ufak bir partiyle yeni haberi kutladı.

Partide MediaCat ekibiyle sohbet eden R/GA Londra PR Direktörlerinden George Griffiths geçtiğimiz aylarda R/GA Londra ekibine katılan Bahadır Varol’un yeni ofisle birlikte hem Londra hem de İstanbul ayaklarında mekik dokuyacağını açıklarken, R/GA Orta Doğu Genel Müdürü Sertan Eratay ise halihazırda Turkcell, Akbank ve Beko ile çalışan ajansın önceliğinin çalışan kadrosunu belirlemekten ziyade R/GA’in yenilikçi modelini Türkiye’ye entegre etmek olduğunu söyledi.

rga istanbul kutlamaları devam ediyor

İstanbul’un bölgenin Doğu kısmını kapsaması nedeniyle adı R/GA Istanbul and Middle East olacak ofisin Tepebaşı’ndaki binasının kapılarını açmasına henüz bir ay daha var. Markalara hem tasarım hem de iletişim hizmeti veren R/GA modelini oturtmak için çalışan ekip ise işleri aceleye getirmeden yapmaktan yana. Önümüzdeki dönemlerde Türkiye, R/GA’in müstesna iş modelinin yanı sıra meşhur start-up’larından da nasibini alacakmış gibi gözüküyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.