Rexona 2010 yılı planlarını açıkladı

Rexona, 1 Nisan 2010 Perşembe günü Çırağan Sarayı’nda, 2010 yılı planlarını açıkladığı bir basın buluşması düzenledi...

02.04.2010 - 00:00 | MediaCat

Rexona, 1 Nisan 2010 Perşembe günü Çırağan Sarayı’nda, 2010 yılı planlarını açıkladığı bir basın buluşması düzenledi. Unilever Ev ve Kişisel Bakım Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Zeynep Yalım Uzun, Unilever Deodorant Kategorisi Marka Müdürü Selin Postacılar ve Unilever Ev ve Kişisel Bakım Grubu Ar-Ge Müdürü Ayşegül Yanık Kızıltepe’nin katıldığı buluşmada, Türkiye’de deodorant kullanım alışkanlıkları hakkında bilgi verilirken, antiperspirant özellikli deodorant kullanımının önemi üzerinde duruldu.

Türkiye’nin, deodorant kullanım alışkanlığı ve bilinci konusunda hala birçok ülkenin gerisinde olduğunu dile getiren Unilever Ev ve Kişisel Bakım Pazarlamadan Sorumlu Başkan Yardımcısı Zeynep Yalım Uzun: “Türkiye’de deodorant günlük bir ihtiyaç olarak algılanmıyor ve bu nedenle günlük kişisel bakım rutinlerine dahil edilmiyor. Bunun en önemli nedeni ise insanların terlediklerini düşünmemeleri, dolayısıyla deodorant kullanımını öncelikli bir ihtiyaç olarak görmemeleri. ” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.