MediaCat

Bebeğinizin rüya beşiği Renault’dan

Markadan bebeğinize (ve size) dev hizmet.

Bebeğinizin rüya beşiği Renault’dan

Volkswagen‘in, yayınladığı bir reklam filmine gelen Facebook yorumundan ilhamla hayat bulan ve tanıtım videosu kısa sürede virale dönüşen sensörlü bebek arabasını hatırlayanlarınız olacaktır. Reklam filminde konu edilen bebek arabasından hedef kitlesini mutlu edecek bir ürün tasarlamayı başaran markanınkisine benzer bir atılım da Renault cephesinden geldi.

Ebeveynlerin bebeklerini uyutmak için onları arabalarının arka koltuğunda ufak gezintilere çıkardıkları ve böylelikle bebeklerin, nazik sarsıntıların yarattığı rehavetle daha kolay uyuyakaldıkları bilgisinden hareketle marka, Chicco işbirliğinde, özel bir beşik tasarladı. İkilinin The Dream Candle adını verdikleri ürün bebeğe Renault’nun arka koltuk deneyimini yaşatmayı ve böylelikle ebeveynlerin dünyasına bir nebze de olsa sükunet katmayı hedefliyor. Mobil bir uygulamayla kontrol edilebilen beşik, 2018 yılında dünya genelinde satışa çıkacak.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.