ReLiga’da büyük ödül belli oldu

Kazanan takım Vespa motorun sahibi olacak.

05.10.2015 - 15:27 | MediaCat

ReLiga'da ikinci sezon heyecanı

Geçtiğimiz yıl başlayan ve Ocak 2015 tarihinde oynanan finalinde rakibi Medina Turgul DDB’yi yenerek şampiyonluk koltuğuna TBWA\ISTANBUL’un oturduğu Reklamcılar Ligi ReLiga’nın yeni sezon düdüğü 30 Eylül itibarıyla çaldı. İstinye’deki TFF binasının arkasında, Sarıyer Park Halı Saha Tesisleri’nde gerçekleşen etkinlik 29 farklı reklam ajansı ve yapım stüdyosunda çalışan 500 futbolseveri karşı karşıya getiriyor.

Alametifarika, TBWA, Leo Burnet, Ogilvy, Medina Turgul DDB, Mc Cann, M.A.R.K.A., Manajans, Güzel Sanatlar, Publicis Yorum, Rafineri, Wanda Digital, VivaKi, Alafortanfoni, Piramit, Youth Republic, 41?29!, Titrifikir, Happy People Project, Digiflame, Pure, Tribal Worldwide, Taze Fikir, Plasenta, Kala Film, Y&R İstanbul, Alaaddin ve Anima İstanbul’un katıldığı ReLiga’da bu sezon kazanan takıma Vespa motor hediye edilecek.

An itibarıyla ReLiga’nın en değerli ilk üç oyuncusu Ömür Çiçek (TBWA\ISTANBUL), Çağrı Yenen (Anima İstanbul) ve Soner Temizer (Happy People Project). Takım bazında en çok golün sahibi ilk üç ekip ise M.A.R.K.A. (11 gol), Kala Film (10 gol) ve SMG Turkey (8 gol).

ReLiga maçlarını izlemek isteyenler 0850 886 80 06’yı arayarak rezervasyon yaptırabilirler.