Reklamz Network’ünde yeni bir site

Reklamz Network Finans Kategorisine yeni bir site dahil oldu. Ocak 2005'ten bu yana yayında olan...

29.06.2009 - 13:58 | MediaCat

Reklamz Network Finans Kategorisine yeni bir site dahil oldu. Ocak 2005’ten bu yana yayında olan www.kobifinans.com.tr’nin reklam alanlarını artık Reklamz pazarlayacak.

www.kobifinans.com.tr, profesyonel bir ekip tarafından her gün güncellenen, dinamik ve interaktif yapısıyla KOBİ’leri güncel bilgiye, faydalı uygulamalara ve danışmanlık hizmetine en kolay yoldan ulaştırıyor. Türkiye’nin en çok ziyaret edilen KOBİ portalı konumunu da uzun süredir koruyan, başarısını aldığı yurtiçi-yurtdışı ödüllerle de destekleyen www.kobifinans.com.tr‘nin üye sayısı 120.000’lere yaklaşıyor.

Portalda, aralarında imalat, turizm ve inşaatın da yer aldığı 20’yi aşkın sektör; ABD, Çin, Rusya gibi 30’a yakın ülke; pazarlama, yönetim, teknoloji gibi 20 farklı konu başlığında binlerce makale, güncel haber, röportaj, köşe yazısı, analiz ve araştırma dosyası, başarı öyküsü yer alıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.