MediaCat

Reklamcılık Vakfı öğrencileri kampa çağırıyor

Etkinlik 1-12 Temmuz tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

Reklamcılık Vakfı öğrencileri kampa çağırıyor

Reklamcılık Vakfı‘nın 1–12 Temmuz tarihlerinde, Vodafone Freezone desteğiyle yüzde yüz bursla gerçekleştireceği Çaylak Kampı, sektörde kariyer yapmaya istekli, yetenekli gençlere pazarlama iletişimi sektörünü ve kariyer olanaklarını anlatmayı, gençleri sektöre kazandırmayı hedefliyor. Program, üniversitelerin tüm disiplinlerinden, pazarlamailetişim sektöründe kariyer yapmak isteyen öğrenci ve yeni mezunlara açılacak.

40’a yakın sektör yöneticisinin eğitmenlik-mentorluk desteği verdiği kamp ile katılımcılara, eğlenceli, dinamik, interaktif kısacası iletişimin kendisi gibi bir ortamda bulunma fırsatı sağlanması amaçlanıyor. Vakfın duyurusunda gençlerin; iletişim ustaları ile buluşma ortamı, iletişim ve yaratıcı stil/üsluplar hakkında bilgi edinme fırsatı, iletişim sektöründe ‘nerede?’, ‘hangi bölümde’, ‘hangi yaklaşım ve ortamda-kariyer yapabilirim?’ sorularına yanıt bulacağı ifade ediliyor.

Fida Film/Tiglon ve Management Centre Türkiye’nin de destek verdiği kampın katılımcıları, Vodafone FreeZone tarafından verilen brief çerçevesinde hazırladıkları projeyi kampın son gününde değerlendirmeye sunacak.

Kamp sonrasında katılımcılar Reklamcılık Vakfı Genç Yetenek Programı’na dâhil edilecek ve vakfın kariyer danışmanlık hizmetinden faydalanabilecek. Vakıf gençleri kariyer yapmak istedikleri alanlara göre staj ve/veya işe yerleşim fırsatları için ilgili ajans ve kurumlara yönlendirilecek.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.