MediaCat

Reklam Yapımcıları Derneği yönetim kurulunu seçti

Kala Film’den Hazer Baycan derneğin yönetim kurulu başkanı, Autonomy’den Berent Baytekin ise genel sekreteri olarak görev yapacak.

Reklam Yapımcıları Derneği yönetim kurulunu seçti

Reklam yapımına yönelik bilgi, deneyim ve fikir paylaşımı için ortak bir zemin oluşturarak endüstrideki standartları yükseltme hedefiyle faaliyetlerine 2006’dan beri devam eden Reklam Yapımcıları Derneği’nin (RD) yönetim kurulu toplantısı gerçekleşti. Kala Film’den Hazer Baycan derneğin yönetim kurulu başkanlığına, Autonomy’den Berent Baytekin ise genel sekreterliğine getirildi.

Yönetim kurulu üyeleri arasında Public Film’den Vehbi Berksoy, PToT Films’ten Tunay Vural, Panda Films’ten Zeki Kahveci, Filmpark’tan Mete Özok ve dernek saymanı olarak Norr Film’den Özge Göksel’in yer aldığı RD, ülkemizde yapım standartlarının dünya standartlarına uygun tutulması ve sektör çalışanlarının haklarının korunması konusunda çalışmalarını 2023’te de sürdürmeyi ve reklam ajanslarıyla markalar arasında köprü oluşturmaya devam etmeyi hedefliyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.