Reklam sektöründe yeni güç birliği

Nail Keçili ve Faruk Atasoy birlikte çalışma kararı aldılar.

03.07.2006 - 00:00 | MediaCat

Uzun yıllar Manajans/Thompson’un genel müdürlük yapan, daha sonra kendi ajansı Birikim’i kuran, siyasi parti kampanyaları dahil birçok büyük iletişim projesini yöneten, Reklamcılar Derneği ve Uluslararası Reklamcılık Derneği eski başkanlarından Birikim Reklamcılık Yönetim Kurulu Başkanı Faruk Atasoy ile 1970’den 2000 yılına kadar son 20 yıl en büyük ajans konumunu korumuş Cenajans’ın yönetim kurulu başkanlığını yürütmüş M. Nail Keçili, birlikte çalışma kararı aldılar.

Nazlı Keçili Öztarhan’ın başkanlığında yeniden yapılanan, aynı zamanda kadrosunu da gençleştiren Cen Grubu; reklam ajansının yanı sıra gruptaki halkla ilişkiler, doğrudan pazarlama, medya planlama ve satınalma, matbaa ve film yapım şirketleriyle reklamverenlerine tam hizmet sunarken, yeni bir büyüme sürecine de girdi.

Cen Grubu şirketlerinin murahhas üyeliğini üstlenecek Faruk Atasoy ile Cen Grubu kurucusu ve Onursal Başkanı M. Nail Keçili’nin ustalık ve deneyimleri, grubun gücünü daha da artıracağı gibi, grubun mevcut reklamverenlerine sunulan ve iş dünyasının aradığı pazarlama odaklı, başarılı iş sonuçları getirecek çalışmaları daha da boyutlandıracaktır.

Bu yeni süreçte, Birikim Reklamcılık mevcut reklamverenleri grubun tüm olanaklarından yararlanırken, Birikim de marka geliştirme strateji ve projelerine ağırlık verecektir.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.