Atıf Ünaldı, Webawards jürisinde

Kanal D ve Star TV’nin internet müdürü Atıf Ünaldı, uluslararası web sitesi geliştirmek için 10 yıldır düzenlenen Webawards yarışmasında jüri üyeliğine seçildi.

03.07.2006 - 00:00 | MediaCat

Kanal D ve Star TV’nin internet müdürü Atıf Ünaldı, web sitesi geliştirmek için 10 yıldır düzenlenen uluslararası Webawards yarışmasında jüri üyeliğine seçildi.

2004 Aralık ayı itibariyle Star Medya Grubu’nda IT Direktörlüğü görevini üstlenen Atıf Ünaldı, aynı dönemde Star gazetesinin STARTEK ekinin Yayın Yönetmenliği’ni de üstlendi. Hala Rock Fm’de ‘Teknorock’ programını yapan Ünaldı aynı zamanda Kanal D ve Star TV’nin internet müdürü. Amerika’da düzenlenen Flash Forward ve Türkiye’de düzenlenen Altın Örümcek yarışmalarında da jüri üyesi olan Ünaldı’nın Mediacat Yayınları’ndan çıkan Bilişim Sözlüğü kitabı bulunuyor.

Ünaldı, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Web Ödülleri jürisine seçilmekten çok büyük onur duydum. Bu yarışma dünya çapında markalardan küçük ölçekli işletmelere kadar son derece sıradışı bir gösterim yelpazesine sahip. Değerlendirme jürisinde olmak keyif verici ve özellikle diğer jüri üyeleriyle topluluk içinde iş hakkında güçlü diyalog oluşturma fırsatı bulduğum için heyecanlıyım” dedi.

2006 Web Ödülleri jürisi kimi tasarımcı kimi yönetici konumunda bulunan seçkin internet profesyonellerinden oluşuyor. Jüride medya üyeleri, reklam yöneticileri, site tasarımcıları, içerik sağlayıcıları bulunuyor. Bu seneki değerlendirme Temmuz-Ağustos’da yapılacak ve kazananlar Eylül’de duyurulacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.