MediaCat

Reklam içinde reklam içinde reklam

Evde oturmuş film izleyen bir ailenin yer aldığı bir reklam. Onlar için reklam başladığında, sizin için gerçek reklam başlıyor.

Reklam içinde reklam içinde reklam

Ailenizle evde oturmuş, sürükleyici bir filmle gecenizi şenlendirdiğinizi hayal edin. Film, en heyecanlı yerinde başlayıveren bir reklamla zoraki bir ara verirse ne yaparsınız? Belki tuvalete ya da içecek bir şeyler almaya gidersiniz veya telefonunuzu alıp reklam bitene kadar kurcalarsınız. Her halükarda, canınız sıkılır. Büyü bozulur. Filmin sizi içine çektiği o gizemli atmosfer reklamla birlikte sesi aniden yükselen televizyondan fışkıran renk oyunlarıyla dağılır.

Tam o anda, biraz beklenmedik bir şey olur. Bir IKEA reklamı başlar. Bu seferki reklam sizin için değil, sizi izleyen gözler içindir. Aile üyelerinin reklamdan istifade salonu terk etmeleriyle birlikte boşalan salonun içindeki eşyalar, onları satın almayı düşünebilecek gözler tarafından incelenmeye daha müsaittir artık.

Tüm bunlar olurken, evin köpeği her şeyden habersiz beklemeye devam eder.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.