Can Bonomo ile kırılan kırılana

AXE deodorantlarının kırılan kapaklarından yansıyan isyanı Can Bonomo'nun sesinden dinleyelim.

14.05.2018 - 16:55 | Arzu Nilay Kocasu

Can Bonomo ile kırılan kırılana

Ekşisözlük’te 2016 yılında açtığı “axe kapağının kolayca bozulması” başlığında markanın deodorantlarının kapaklarının kolayca bozulmasının kendisini AXE almaktan vazgeçirdiğini söylüyor bir ekşisözlük yazarı. Başlık altındaki entry’ler 2016 yılından günümüze kadar devam ederken, AXE deodorantlarının kolay bozulan kapakları sadece Ekşisözlük’te değil farklı sosyal medya platformlarında da dert yanılan konulardan biri olmayı sürdürüyor.

Ancak bu durum değişecek gibi gözüküyor zira serzenişleri duyan AXE Türkiye, konuya el atmış durumda: Çabuk kırılan kapaklarını yenileyen marka, bu yeniliği, geçen yıldan bu yana işbirliği yaptığı Can Bonomo’nun yer aldığı bir reklam filmiyle duyuruyor şu sıralar.

Can Bonomo’nun, AXE deodorantlarının kapaklarından şikayetçi kullanıcıların attıkları tweet’leri okuduğu dört dakikalık video Kırılan Kırılana’yı izlemek için buyurun.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.