Reklam ajansında sanat galerisi

18 Advertising Company, ajans bünyesinde 'Galeri 18' isimli bir sanat galerisi açarak Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdi.

29.05.2007 - 18:25 | MediaCat

18 Advertising Company, ajans bünyesinde ‘Galeri 18’ isimli bir sanat galerisi açarak Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdi.

Resimden heykele, fotoğraftan grafiğe kadar pek çok sanat disiplininin eserlerini misafir etmek için kurulan Galeri 18’de sanatçıyı özgür bırakmak ön planda. Elmadağ-Taksim güzergâhı üzerinde olan ve geniş iç mekân özelliklerine sahip olan galeride, konsepte uygun olarak mekânın kırmızıya boyanması gerekiyorsa mekân kırmızıya boyanarak sanatçının mekânı dilediği gibi kullanmasına olanak veriliyor.

Sanat galerisinde sanatçıdan herhangi bir ücret talep etmiyor; ancak sanatçıdan satılan eserlerin gelirinin bir kısmıyla sosyal sorumluluk projelerine destek olması bekleniyor.

Galeri 18, ilk olarak Trabzonlu ünlü ressam Abit Güner Atölyesi’nin öğrencileri tarafından hazırlanan “Karadeniz’den bir bahar esintisi” adlı karma resim sergisine ev sahipliği yapacak. 30 Mayıs Çarşamba günü, saat: 19.00’da gerçekleşecek olan serginin açılış kokteyline sanat, siyaset ve magazin dünyasından pek çok ünlünün katılması bekleniyor.

18 Advertising Company–İletişim:

Cumhuriyet Cad. Pegasus Evi No: 26 Elmadağ-Harbiye/İSTANBUL
Tel: 0 (212) 241 53 18 pbx Faks: 0 (212) 241 59 69
www.18adco.com

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.