MediaCat

Real Madrid Lassa’dan sponsorluk istedi

Real Madrid, ihracat pazarlarına Çin, Avustralya, Güney Afrika ve Latin Amerika’yı da ekleyen Lassa’dan sponsorluk istedi.

Real Madrid Lassa’dan sponsorluk istedi

502 milyon euro geliriyle dünyanın en fazla kazanan spor kulübü olan Real Madrid, Türkiye’de sponsor avına çıktı. İspanyol takım, sponsor olması için bu yıl 25’inci yılını kutlayan Brisa’nın kapısını çaldı. Real Madrid, sosyal sorumluluk ve sponsorluk projeleriyle adından söz ettiren Brisa’ya kapsamlı bir işbirliği anlaşması sundu.

Brisa Genel Müdürü Hakan Bayman, sporun özellikle de futbolun kendileri açısından önemli bir reklam mecrası olduğunu belirterek, bu alanda sadece Türkiye’de değil, Avrupa’da satış yaptıkları birçok ülkede yatırıma imza attıklarını kaydetti.

Yabancı spor kulüplerinin yaptıkları pazarlama faaliyetlerinin çok profesyonelce yönetildiğini vurgulayan Bayman, futbol alanında Süper Toto 1’inci Ligi’ne yaptıkları yatırımın ardından, Real Madrid yetkililerinin kendilerine gelerek, ‘Bize de sponsor olun‘ teklifini sunduklarını açıkladı.

Bayman, şöyle devam etti: “THY’nin Messi ve Kobe atağından sonra Türk şirketleri, büyük kulüplerin radarına girdi. Bizim futbola yatırım yaptığımızı görünce Real Madrid’in pazarlama ekibi kapımızı çaldı ve çok kapsamlı bir sponsorluk teklifi getirdiler. Fiyat Türkiye’ye kıyasla gayet uygun.”

 

(kaynak: vatan, radikal)

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.