Range Rover Evoque’un global tanıtım etkinliği

Range Rover Evoque'un dünya turunu başlatacak uluslararası bir müzik organizasyonunda Paolo Nutini, Cee Lo Green ve Mark Ronson gibi müzisyenler sahne aldı.

01.06.2011 - 00:00 | MediaCat

Range Rover Evoque’un dünya turunu başlatacak uluslararası bir müzik organizasyonunda Paolo Nutini, Cee Lo Green ve Mark Ronson gibi müzisyenler sahne aldı.

21 Mayıs akşamı New York, Milano ve Şangay’da 3,000 davetli, üç farklı kıtada aynı anda sahne alan Cee Lo Green, Mark Ronson ve Paolo Nutini’yi birleştiren interaktif bir müzik etkinliğine şahit oldu. Üç ayrı kıtada interaktif olarak gerçekleştirilen canlı performanslar geniş LED ekranlar sayesinde dünya çapında yayınlandı.

Evoque’u 100’den fazla şehre taşıyan küresel tanıtım turnesinin başlangıcı niteliğindeki ‘Range Rover Evoque Live’ etkinliği Range Rover ailesinin yeni üyesi için sürdürülen ve geçen dokuz aylık süre boyunca toplam 15 ayrı şehrin nabzını tutan uluslararası Şehrin Nabzı projesinin yeni etabına damgasını vurdu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.