Bilim İlaç Facebook’ta

1953’ten beri ilaç sektöründe yüzde 100 Türk sermayesiyle faaliyet gösteren Bilim İlaç, sosyal medya kullanıcıları ile buluşuyor.

31.05.2011 - 00:00 | MediaCat

1953’ten beri ilaç sektöründe yüzde 100 Türk sermayesiyle faaliyet gösteren Bilim İlaç, sosyal medya kullanıcıları ile buluşuyor. Bilim İlaç, günümüzün en aktif iletişim yollarından biri olan sosyal medyada; facebook.com/bilimilac, twitter.com/bilimilactr adresleri takipçilerine bilgi sağlayacak.

Hem Türkçe hem İngilizce olarak hazırlanan facebook.com/Bilimilac ve facebook.com/BilimPharmaceuticals alanlarında, kariyer sayfaları da mevcut. Kariyer sayfasında Bilim İlaç’taki staj imkanlarını, çalışanların Bilim İlaç’lı olmak temalı yayınlanmış röportajlarını, insan kaynakları politikaları yayınlanıyor.

İlaç sektöründe kariyer yapmak ve Bilim İlaç’ta çalışmak isteyen herkes, Nasıl Bilim’li Olurum? bölümünden, işe alım süreci, eğitim ve gelişim programları, performans yönetimi, kariyer yönetimi, ücret politikası ve sosyal haklar hakkında detaylı bilgi sahibi olabilecekler.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.