Radyonun yıldızları 5. kez parlıyor

Radyo Yayıncıları Derneği "Radyonun Yıldızları Dinleyici Oylaması"nın bu yıl 5.sini düzenliyor...

19.11.2008 - 10:37 | MediaCat

Radyo Yayıncıları Derneği “Radyonun Yıldızları Dinleyici Oylaması”nın bu yıl 5.sini düzenliyor. Oylama ve Ödül Töreni Radyo mecrasının bugüne kadar yapılan tek ve en etkili organizasyonu. Amacı yarıştırmak değil, radyonun gücünü biraraya getirmek ve “Radyo Yıldız’larını” kamuoyuna göstermek. Radyo dinleyicisinin büyük ilgisi ise her geçen yıl artıyor. Geçen yıl oylamaya 73.130 kişi katılmış ve 392.229 oy gelmişti. Oylama ve Ödül Töreni her yıl görsel ve yazılı basında geniş yer alıyor.

RAYAD Başkanı M.Yusuf Kulaksız bu yılın hedefini “1 milyon oy” olarak belirledi. Oylamada bu yıl yine radyo kanalları, radyocular ve programların “yıldızları” belirlenecek.

RAYAD’ın web sayfası www.rayad.org.tr üzerinde ulusal ve bölgesel/yerel radyolar için bir liste oluşturuldu. Dinleyiciler; 2008 yılının Radyo Yıldızlarını, toplam 20 kategoride, 31 Aralık’a kadar internet üzerinden oylayabilecekler. Oylama sonucu her kategorinin “Radyo Yıldızı” ocak ayında yapılacak ödül töreniyle ödülünü alacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.