MediaCat

QNB Mobil ya da kısaca Q

QNB Finansbank’ın yenilenen cep şubesinin kampanya filmi yayında.

QNB Mobil ya da kısaca Q

Bankalar, müşterilerinin finansal konulardaki ihtiyaçlarına daha hızlı çözümler sunabilmek adına artan oranda teknoloji yatırımlarına ağırlık veriyor. QNB Finansbank da bu teknolojik yarıştaki iddiasını, cep şubesini dijital zekâyla entegre ederek yenilediğini duyurduğu kampanya filmiyle ortaya koyuyor.

Bankanın Q olarak adlandırdığı QNB Mobil’in özelliklerinin anlatıldığı reklam filmi, Selma Ergeç ve robot köpek arasında geçen bir hikâyeyle başlıyor. Q’nun ileri teknoloji ürünlerle yan yana getirilerek, dijital zekâsına atıfta bulunulduğu filmde Q sayesinde bankacılık işlemlerinin nasıl daha hızlı yapılabileceğinin, Q’nun tüm bu teknolojiler gibi hayatı nasıl kolaylaştırdığının altı çiziliyor.

Q’nun Emre Altuğ tarafından seslendirildiği ve yaratıcı süreçlerinde Rabarba’nın imzasının bulunduğu kampanyanın devam filmlerinde Q’yu farklı ünlü isimlerle birlikte göreceğimizi de ekleyelim.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.