Kendinizi şaşırttığınız yer

Pinterest yeni reklam kampanyasında kullanıcılarını çıkardığı ilham yolculuğunun varabileceği duraklardan kesitler sunuyor.

31.05.2021 - 16:45 | Simge Şenses

Kendinizi şaşırttığınız yer

Pinterest, sunduğu heyecan verici fikirler aracılığıyla kullanıcılarını harekete geçirerek hayatlarını farklılaştırmakta oynadığı rolü eğlenceli bir anlatımla ekrana taşıyor. Droga5 imzası taşıyan reklam filminde, farklı saç ve makyaj alternatiflerinden dövme fikirlerine, rutinlerin dışında kalan yemek tariflerinden göz alıcı dekorasyon malzemelerine kadar her şey için Pinterest’ten ilham alan karakterlerin yaşamlarını nasıl renklendirdiği gözler önüne seriliyor.

Çekimleri Los Angeles ve Mexico City’de gerçekleştirilen reklam filminin yönetmen koltuğunda Yann Demange oturuyor. Marka ortaklıkları ve içerik oluşturucuların katkılarıyla farklı kitlelere de ulaşmayı hedefleyen kampanyanın medya stratejisini ise Mediahub yönetiyor.

Pinterest Küresel Tüketici ve Marka Başkanı Celestine Maddy’nin kampanyaya dair açıklaması şu şekilde: “Pinterest’te yüzyıl ortası modernizmini keşfetmeye gelip maksimalizmi bulabilir ve sonunda dağınıklığın içindeki düzeni sevebilirsiniz. Kampanyamız, Pinterest’in sadece yemek tarifleri, kendin yap projeleri ve gelinliklerden ibaret olduğu algısına meydan okuyor ve bunun yerine yeni bir şey keşfetmeye veya denemeyi asla düşünmediğiniz bir şeyi denemeye yönelik bir davet olduğunu vurguluyor. İnsanlara keyifli bir hayat için ilham vermenin onları telefonlarından uzaklaştırmayı kapsadığının da farkındayız ve bu nedenle başarımız, ölçümlerle değil insanların hayatlarını platform dışında nasıl daha iyi hale getirdiğimizle tanımlanıyor.”

Kaynak: Adweek

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.