QNB Group’un uluslararası marka elçisi Neymar

Neymar anlaşmayla birlikte tüm pazarlama haklarını QNB'ye verdi.

10.12.2018 - 11:02 | MediaCat

QNB Group'un uluslararası marka elçisi Neymar

Finans kuruluşu QNB Group, Fransa’da Paris Saint Germain forması giyen Brezilyalı yıldız futbolcu Neymar’ı QNB Group Uluslararası Marka Elçisi olarak atadığını açıkladı.

QNB Group İletişim Genel Müdürü Yousef Darwish ile NR Sport & Marketing şirketinin sahibi Neymar Silva Santos tarafından QNB’nin Paris şubesinde imzalanan anlaşmaya göre Neymar tüm pazarlama haklarını QNB’ye verecek ve QNB’nin global marka elçisi olarak grubun pazarlama kampanyalarında ve reklam platformlarında yer alacak.

QNB Group İletişim Genel Müdürü Yousef Darwish imza töreninde yaptığı konuşmada, “Markamızla aynı değerleri paylaşan ve mükemmelliğe ulaşmak için fırsatların peşinde koşmaktan asla vazgeçmeyen Neymar’ın QNB ailesine katılması bizim için büyük bir mutluluk. Dünyanın en etkili 100 ismi arasında yer alan Neymar, dünya çapında hayranlarına en yüksek mükemmeliyet standartlarına ulaşmak için ilham veren gerçek bir spor ikonu. Neymar, müşterilerimize istisnai bir deneyim sunmak için bize ilham verecek, bizimle aynı değerleri paylaşan en iyi marka elçisi. Neymar ile olan bu ortaklık, küresel iş stratejilerimiz doğrultusunda büyük bir özveriyle çalıştığımız uluslararası pazarlarda marka bilinilirliğimizi artırma çabalarımızı desteklerken, büyüyen uluslararası ağımızda faaliyet gösterdiğimiz toplumları geliştirme konusundaki çabalarımızı da güçlendirecek” dedi.

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.