Online tüketicilere açılan yeni bir kapı

Kantar Media'dan 22 ülkeden 60 bin tüketiciyi içeren yeni bir veri havuzu.

10.12.2018 - 11:44 | MediaCat

Online tüketicilere açılan yeni bir kapı

Kantar Media bugünlerde markalar, ajanslar ve medya sahiplerine yardımcı olacak yeni bir çözümle sektörün karşısında: TGI Global Quick View.

TGI Global Quick View, dünyanın ana reklam pazarlarını oluşturan 22 ülkedeki internete bağlı 60 bin tüketicilik bir örneklemden elde edilen, tamamen birbiriyle uyumlu bir veri sunuyor. Dijital tüketicilere yönelik kapsamlı bir perspektif sunan bu yeni çözümle; online ilgi alanları ve tutumlar, medya tercihleri, online alışveriş alışkanlıkları ve marka tercihleri belirlenebilecek. TGI Global Quick View sayesinde, global düzeyde izleyici/dinleyici profillerinin yanı sıra, 22 ülkeden lokal TGI verisinin çapraz kullanımıyla, yerel düzeyde de gelişmiş ve derinlemesine medya planlama olanağı sağlanabilecek.

Kantar Media, TGI Global Quick View’le birlikte, veri görselleştirme arayüzü olan TGI Snapshot’ın da geliştirilmiş bir versiyonunu kullanıcılara sunuyor. Uluslararası veri setleri için optimize edilen bu yazılım, kullanıcıların bir dokunuşla global trendleri tespit edebilmeleri ve değişkenleri karşılaştırabilmesini sağlayan özelliklere sahip.

“Global kampanyalar yerel düzeyde de planlanabilecek”

Kantar Media CEO & Yönetim Kurulu Başkanı Andy Brown’ın yeniliğe ilişkin görüşleri ise şöyle: “TGI Global Quick View, Kantar Media’nın dijital bilgi çözümlerine harika bir ilave oluşturuyor. Bu yeni ürün online tüketicilerin bütünsel bir resmini sunuyor ve böylelikle, ajanslar yerel düzeyde de anlamlı global kampanyalar planlayabilirken, medya sahipleri de ana pazarlardaki medya varlıklarını daha iyi anlayıp fayda elde edebiliyor.”

Not: TGI Global Quick View ülkeleri: Arjantin, Avustralya, Brezilya, Kanada, Çin, Danimarka, Fransa, Almanya, İngiltere, Hindistan, İtalya, Japonya, Meksika, Norveç, Polonya, Rusya, Güney Afrika, Güney Kore, İspanya, İsveç, Türkiye ve ABD.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.