MediaCat

Vincent Bouvard Publicis Türkiye’den ayrıldı

Bouvard yıllardır yürüttüğü Publicis Turkey icra kurulu üyeliğinden ayrıldı.

Vincent Bouvard Publicis Türkiye’den ayrıldı

Vincent Bouvard uzun yıllardır yürüttüğü Publicis Türkiye icra kurulu üyeliğinden ayrıldı. 1992’de Yorum Ajans‘ta çalışmaya başlayan Bouvard, 20 yıldan uzun bir süredir Publicis‘te çalışıyordu.

1992’de Türkiye’nin ilk medya planlama departmanını kuran Bouvard, allmedia’nın (bugün Vivaki Türkiye) da kurucu ortakları arasında yer aldı. 1995 itibariyle stratejik planlamaya ağırlık veren Fransız kökenli reklamcı Publicis Yorum’da bu işte uzmanlaşan ilk ekiplerden birini bir araya getirdi. Publicis Yorum, Publicis Bold ve son yıllarda dijital ajans Publicis Modem‘de yerel ve uluslararası birçok markanın stratejilerine yön verdi.

Yaratıcı ve katma değerli iletişim yaklaşımlarının ancak ajans ve reklamverenin kültürel uyumu ile ortaya çıkabileceğine inandığını söyleyen Bouvard, kendi kültürler arası deneyimlerinden yola çıkarak partnerlerin birbirini daha iyi anlamaları için kendine özgün yaklaşımlar geliştirdiğini ifade ediyor. Bouvard, “En büyük şansım, iletişimin tüm disiplinelerini tadabilmek ve son üç senede dijitalle mesleğimi yeniden öğrenmek oldu” diyor.

Bouvard, hem birkimini Türkiye pazarlama sektörüne sunmak, hem de geleceğine çok inandığı canlandırma sinemasının gelişimi için çalışmaya devam edeceğini söylüyor.

Fotoğraf: canlandıranlar@Flickr

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.