Proton yeni modeli Waja’yı tanıttı

2004 yılı sonunda Ulu Motor distribütörlüğünde Türkiye pazarına dönen Proton, yeni otomobil modeli Waja’yı bu sabah Kuruçeşme Divan Oteli’nde yapılan basın toplantısıyla tanıttı.

07.07.2005 - 00:00 | MediaCat

Ulu Motor Yönetim Kurulu Başkanı Halil Ziya Ulubaş gelişmelere açık ve bütün yenilikleri takip eden bir grup olduklarını söyleyerek, Proton’un yeni modeli Waja’ya otomobil meraklılarının yoğun ilgi göstereceğini belirtti.
Ulu Motor Genel Müdürü Mert Güçlüer ise, Waja’yı Türkiye pazarına sunmaktan mutluluk duyduklarını belirterek, “Proton Waja, sahip olduğu üstün nitelikleri ile sürücülere güvenli ve konforlu sürüş sağlıyor. Lotus’un mühendislik desteğiyle Proton tarafından ürretilen ve geliştirilen ilk otomobil olan Waja’nın gerek teknik özellikleri gerekse fiyat ve kalite dengesiyle kendine iyi bir yer edineceğinden eminim” dedi.
Proton CEO Yardımcısı Tan Lye King de Ulu Motor’un kısa sürede başardığı servis ve yedek parça yapılanası ve gerçekleştirdiği yatırımlar ile Türkiye’deki yapılanmalarının sağlam temeller üzerinde yükseldiğini kaydetti.
3 yıllık bir çalışma sonucunda oluşturulan Proton’un yeni modeli Waja 3 yıl mekanik, 7 yılda kaporta garantisine sahip.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.