Promoqube ekibine yeni Müşteri Direktörü

Promoqube, djital dünyanın önde gelen tecrübeli isimlerini bir araya getirdiği ekibini güçlendimeye...

09.11.2010 - 00:00 | MediaCat

Promoqube, djital dünyanın önde gelen tecrübeli isimlerini bir araya getirdiği ekibini güçlendimeye devam ediyor. Promoqube son bir yıldır Coca Cola’nın Inteaktif Pazarlama Danışmanı olarak görev yapan, aynı zamanda Türkiye’nin tanınmış blog yazarlarından Devletşah Özcan’ı ekibine kattı.

Devletşah Özcan, dijital pazarlama dünyasında yıllardır edindiği tecrübe ve sosyal medyanın içinden biri olarak getirdiği farklı bakış açılarıyla Promoqube ekibinin gücüne güç katacak. Herkesin internet üzerinden birbirine bağlı yaşadığı sosyal network çağında bu çağın iş yapış biçimlerini ve araçlarını kullanarak tasarladığı yenilikçi uygulamalarla pazarlama dünyasına farklı bakış açıları kazandırarak kısa sürede “Sosyal İnternet”in yolunu belirleyen sayılı ajanstan birisi haline gelen Promoqube,  dijital dünyanın tecrübeli isimlerinden ve sosyal medyanın önde gelen blog yazarlarından oluşturduğu ekibi ile bu dünyanın nabzını tutmaya ve markalarını bu dünyaya en iyi şekilde taşımaya devam ediyor.

Dijital dünyada farklılaşmak için güçlü bir beyin takımının şart olduğuna inan Promoqube, son olarak ekibe katılan Devletşah Özcan dışında, ekibinde bulunan Olcayto Cengiz, Hasan Başusta ve tabi ki Özgür Alaz gibi bu dünyanın önde gelen isimleri ile sektördeki farkını korumayı başarıyor.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.