MediaCat

Promoqube artık “YouTube Sertifikalı”

Ajans, YouTube’un Brand Partner Program’ına kabul edildi.

Promoqube artık “YouTube Sertifikalı”

2009’da kurulmasının ardından 2014’te IPG Mediabrands bünyesine katılan dijital etki ajansı Promoqube, çalışanlarının en az yüzde 75’inin YouTube‘un zorunlu kıldığı sınav ve eğitimlerden geçmesi ile birlikte YouTube’un Brand Partner Program’ına kabul edildi.

2016 yılının sonundan itibaren tüm video ve fotoğraf prodüksiyonları ile animasyon işlerini SKATI adı ile kendi içinde kurduğu içerik üretim stüdyosunda gerçekleştirmeye başlayan Promoqube böylece ‘Branded Content Strategy’, ‘Video Content Creation’ ile ‘Branded Collaborations’ alanlarında Youtube’un Creative Services Directory listesinde onaylı çözüm ortağı olarak listelenmiş oldu.

Dijital iletişim ve sosyal medya yönetimi alanında hizmet veren Promoqube’un müşteri portföyünde Marks&Spencer, Anadolu Efes, Türkiye İş Bankası, Borusan Holding, Welder Watch, GAP, Avivasa, Petrol Ofisi Anadolu Grubu, Isuzu, Banana Republic gibi markalar bulunuyor.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.