Promoqube 1 yaşında

Sosyal network çağının pazarlama uzmanı Promoqube, 1. yaşını Beyoğlu’ndaki ofisinin terasında...

04.10.2010 - 00:00 | MediaCat

Sosyal network çağının pazarlama uzmanı Promoqube, 1. yaşını Beyoğlu’ndaki ofisinin terasında verdiği renkli bir partiyle kutladı. Sosyal medyanın önde gelen isimlerini buluşturan geceye; sosyal medyayı en yerinde kullanan markaların temsilcileri, popüler blogstarlar, sosyal ağların kullanıcısı ünlüler ve dijital dünyanın farklı alanlarından isimler katıldı.Promoqube,

Facebook tarafından önerilen ilk ve tek Türk ajansı.
Promoqube aynı zamanda sosyal medyanın açık ara lider ağı Facebook tarafından önerilen ilk ve tek Türk ajansı olma ünvanına da sahip. Bu, Promoqube’un dünyanın en iyi ajansları ile birlikte Facebook’un tavsiye ettiği ajansları listelediği “Preferred Developer Consultant” programına alınınan dünyadaki 49 ajanstan biri olduğu anlamına geliyor.

Promoqube’un projeleri Avrupa’ya örnek oluyor
Promoqube’un kurucu ortaklarından olan Trend Uzmanı Özgür Alaz, birinci yılları ile ilgili olarak; “Sosyal medya gün geçtikçe marka ve kurumlar için çok daha önemli bir araç halini alıyor. Biz de bunun önemini marka ve kurumlara göstermek için çalışıyoruz. Kurulduğumuz günden bugüne kadar geçen bir yıl içinde çok iyi bir ekip olduk. Sosyal medya üzerinden geliştirdiğimiz kampanyalar ile Türkiye’de birçok ilki hayata geçirmiş olmanın gururunu yaşıyoruz. Öyle ki işlerimizi Avrupa’dan takip eden markalardan teklifler bile alıyoruz. Marka ve kurumlara sağladığımız katma değeri görmek ise en büyük ödülümüz,” dedi.

Promoqube’un ortaklarından Korhan Kurt ise bugüne kadar hizmet verdikleri marka ve kurumların ağırlıklı olarak katıldığı ve yaklaşık 300 kişiyi ağırladıkları geceye dair duygularını, “Yaptıklarımızı bilenler bütün bunların bir sene içinde gerçekleştiğine inanmakta zorluk çekebilir. Farklı sektörlerden dev markalar için sosyal medya platformlarında hayata geçirdiği ilklerle, Promoqube kısa sürede bir ‘marka’ oldu ve Türkiye’nin ‘Sosyal Medya Platformları’nda Uzmanlaşmış’ ilk ajansı olarak birinci yılını doldurdu. Bunu gerçekleştirmek için ekibimiz bir senedir çok çalışıyor.  Ve bu gece bunu hep birlikte kutluyoruz” sözleriyle ifade etti.

Promoqube’un bugüne kadar hizmet verdiği markalar: Ülker, TTNET, Avea, İş Bankası, Starbucks Coffee, Pfizer, Nissan, GittiGidiyor, Markafoni,  Mavi ve Sertab Erener.
Promoqube’un Türkiye’deki ilkleri; Facebook’da bir marka için yapılmış ilk kampanya, Facebook’daki ilk fotoğraf yarışması, Facebook’da ilk kampanya platformu, Facebook üzerinde yapılmış ilk yetenek yarışması, Facebook üzerinde yapılmış ilk tasarım yarışması, Twitter’da oluşturulan ilk kampanya platformu, Facebook tarafından tavsiye edilen ilk ve tek ajans…

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.