Cornelia Hotels’e Turizm Oscar’ı

Antalya Belek bölgesinin turizm cenneti Cornelia Hotels Golf&Spa, Turizm Oscar’ları sayılan...

04.10.2010 - 00:00 | MediaCat

Antalya Belek bölgesinin turizm cenneti Cornelia Hotels Golf&Spa, Turizm Oscar’ları sayılan World Travel Awards tarafından 2010 yılında da ödül yağmuruna tutuldu. World Travel Awards 2010’un yıldızı Cornelia De Luxe Resort ve Cornelia Diamond Golf Resort&Spa aldığı dört ödülle Türk turizminin gurur kaynağı oldu.

World Travel Awards dünya çapında 160’ı aşkın ülkede 1500 farklı kurumun katıldığı, sayısı on binleri aşmış seyahat profesyonelinin web sitesinden oylama gerçekleştirmesiyle sonuçlanıyor.

Bir golf efsanesi olan Nick Faldo tasarımlı 27 delikli saha ile Cornelia De Luxe Resort “Türkiye’nin En İyi Golf Oteli” ve aynı zamanda “Avrupa’nın En İyi Golf Oteli” ödüllerini kazandı.

Cornelia Diamond Golf Resort &Spa 2010 yılında bir kez daha “Avrupa’nın En İyi SPA Oteli” seçilerek başarısını taçlandırdı. 5 bin metrekarelik alan üzerine kurulan Crassula SPA, bir çok kriter üzerine değerlendirilen ve Türkiye’den sınırlı sayıda tesisin üye olarak kabul edildiği Avrupa SPA Derneği’nin (ESPA) da bir üyesidir.

World Travel Awards tarafından ayrıca “Avrupa’nın En Lüks Oteli” seçilen Cornelia Diamond Golf Resort&Spa, gerçek lüksü vaad eden hizmet anlayışı ile fark yaratmaya devam ediyor. Cornelia Hotels Golf&Spa’nın her iki oteliyle de Turizm Oscarları’nda adeta ödüle boğulması Cornelia kalitesini ve farklılığını bir kez daha kanıtladı.

2010 yılının dünya çapında en iyi otellerinin seçileceği Grand Final Gala Seremonisi ise 7 Kasım’da Londra’da yapılacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.