MediaCat

Prometeon’da üst düzey atama

Prometeon Türkiye, Ortadoğu, Afrika, Rusya, Orta Asya ve Kafkaslar Bölgesi CEO’su olarak görev alacak isim belli oldu.

Prometeon’da üst düzey atama

Prometeon Lastik Grubu’nda üst düzey bir atama gerçekleşti. Buna göre, 75 ülkeyi kapsayan Prometeon Türkiye, Ortadoğu, Afrika, Rusya, Orta Asya ve Kafkaslar Bölgesi’nin yeni CEO’su Antonio Dolgetta oldu. Dolgetta, görevi Alp Günvaran’dan devraldı.

İtalya’daki Salerno Üniversitesi Ekonomi Bölümü’nden mezun olan Antonio Dolgetta, denetim alanında yüksek lisansını Roma’daki LUISS Business School’da tamamladı. Kariyerine 1998 yılında İtalya merkezli Pro Metal Arredi şirketinde grup kontrolörü olarak başlayan Dolgetta, 2001 yılında İtalyan Ferrero Group bünyesinde CFO sorumluluğu üstlendi. 2001 – 2017 yılları arasında Ferrero Group bünyesinde İtalya, Lüksemburg, Çin ve Belçika dahil olmak üzere finans ve muhasebe alanında birçok üst düzey görev ve sorumluluk üstlenen Dolgetta, Prometeon’a EMEA CFO’su olarak 2017 yılında katıldı ve 2019 yılında da Prometeon Mısır CEO’su oldu.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.