Princeps’ten sektöre merhaba

Gamze Özçelik ve Pelin Ülkeroğlu öncülüğünde kurulan Princeps faaliyetlerine başladı.

13.04.2022 - 15:46 | MediaCat

Princeps'ten sektöre merhaba

Uzun yıllardır iletişim sektöründe ulusal ve uluslararası birçok markaya hizmet veren Gamze Özçelik ve sosyal sorumluluk projeleri, sürdürülebilirlik, yeşil mutabakat ve döngüsel ekonomi alanlarında uzman olan ekonomist Pelin Ülkeroğlu öncülüğünde kurulan Princeps iletişim dünyasına merhaba dedi.

“Liderliğe giden yolda yapmanız gereken iyi bir hamle değil, gerçekleştirilebilir bir plandır” vizyonuyla yola çıkan entegre pazarlama iletişimi ajansı Princeps, doğru mesajı doğru zamanda ve doğru hedef kitleyle paylaşmanın önemine duyduğu inançla yola çıktı.

Princeps’in Roma İmparatorluğu döneminde kullanılan; birinci, öncü ve lider gibi anlamlar taşıyan Latince bir sözcük olduğunu söyleyen Princeps Kurucu Ortağı Gamze Özçelik, “Bizim de amacımız özgün ve yaratıcı çalışmalarımızla, iş ortaklarımızı sektörde ayrıştırmak ve sürdürülebilir bir iletişim prensibiyle markalarımıza katma değer sağlamak” dedi.

Princeps Kurucu Ortakları Pelin Ülkeroğlu ve Gamze Özçelik

Pelin Ülkeroğlu ise, ajansın iletişime bakış açısı ve iş yapış şekilleriyle ilgili, “Günümüzde oldukça ayrıştırıcı bir konu haline gelen, sürdürülebilirlik ve sosyal sorumluluk iletişimi hem markanın itibarını güçlendirme hem farklılaşmasını sağlama hem de markaya bağlılığı artırmada oldukça önem taşıyor. Biz de Princeps olarak iş ortaklarımızın bu kapsamda kazanmasına öncülük ederken, topluma bir katma değer sağlamasını amaç edindik. Markalarımızın sorumluluk vizyonunu, şeffaflık ilkesiyle kanıtlayan bir duruş sergilemesi bizim için çok önemli” değerlendirmesinde bulundu.

Sektöre yeni bir soluk getirme hedefindeki Princeps, ulusal ve uluslararası markaların iş hedeflerine yönelik stratejik iletişim, marka konumlandırma, proje geliştirme ve uygulama, döngüsel ekonomi, kurumsal sosyal sorumluluk ve dijital iletişim gibi konularda yaratıcı, proaktif, sonuç odaklı ve uygulanabilir hizmetler sunacak.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.