PRİDA İletişim Ödülleri 2022 sahiplerini buldu

Organizasyonda bu yıl 46 iletişim çalışması ödüllendirildi.

30.05.2022 - 15:26 | MediaCat

PRİDA İletişim Ödülleri 2022 başvurulara açıldı

İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği (İDA) tarafından düzenlenen PRİDA İletişim Ödülleri 2022’de ödül kazanan iletişim çalışmaları belli oldu.

46 başarılı iletişim çalışmasının ödüllendirildiği PRİDA İletişim Ödülleri 2022’de 1 uzun soluklu kurumsal işbirliği ve 5 iletişim profesyoneli de takdir edildi. Organizasyonun bazı kategorilerinde yalnızca en yüksek puanı alan proje değil, ona yakın puan alan başarılı projeler de ödüllendirildi.

Başvurdukları bölümde en yüksek puanı alan 4 projenin Büyük Ödül’e layık görüldüğü törende, En Başarılı Stratejik İletişim Uygulaması Ödülü “Arçelik İyi – Ge (İyilik Geliştirme) Platformu” çalışmasıyla Lobby İletişim ve Etkinlik Danışmanlığı ve Arçelik’e; En Başarılı Pazarlama İletişimi Uygulaması Ödülü “Bunu Bi’ Düşün” projesiyle The Others Brand Experience Agency ve Royal Canin’e; En Başarılı Dijital ve Sosyal Medya Uygulaması Ödülü “Bu Hikâyeye Artık Ulaşılamıyor” projesiyle Karbonat ve Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu’na; En Başarılı Medya İletişimi Uygulaması Ödülü ise “Rolüm Ağır, Peki Senin Rolün Ne?” projesiyle Dilan Baransel İletişim Danışmanlığı ve Türkiye Obezite Araştırma Derneği / Novo Nordisk’e verildi. Proje, aynı zamanda Altın PRİDA’nın da sahibi oldu.

Jüri tarafından başvuran çalışmalar arasından seçilen Ezber Bozan Proje Özel Ödülü’ne Karbonat ve Kadın Cinayetlerini Durduracağız Platformu’nun “Bu Hikâyeye Artık Ulaşılamıyor” projesi hak kazandı. Medyaevi İletişim ve ETİ’nin “Sen Gençsin Güç Sensin” projesi Topluma Değer Katan Projeler Özel Ödülü’ne, Artı İletişim Yönetimi’nin Orkid ile birlikte yürüttüğü “Oyuna Devam” projesi ise İletişimde Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Özel Ödülü’ne layık görüldü.

Hill and Knowlton Strategies ve Adel Kalemcilik’in “1500Kelime.com Platformu” projesine UNICEF Çocuklara Umut Dağıtan Kampanyalar Özel Ödülü sunulurken, Sürdürülebilirlik Akademisi Sürdürülebilirlik Fikirleri Özel Ödülü Medyaevi İletişim ve ETİ’nin “ETİ Burçak Sağlıklı Toprak Hareketi” projesine; BAU İletişimde Yenilikçi Teknoloji Kullanımı Özel Ödülü ise Karbonat ve OPPO Türkiye’nin “Hatalı Aramalar” projesine verildi.

10 yıldan uzun süren Hill and Knowlton Strategies ve Goodyear kurumsal işbirliği tebrik edilirken, iletişim sektöründe 20 yıldan daha uzun süre bulunarak, çalışmalarıyla hem sektöre katkı sağlamış hem de sonraki kuşaklara yol göstericilik yapmış Binnur Akay, Eda Akyüzlü Şimşek ve Serap Gökçebay “Sektöre Gönül Veren Usta” olarak onurlandırıldı. Sektörde 10 yıldan uzun süredir görev yapan Nuray Koç Soysal ve Müge Akay da “İstikrar Örneği İletişim Emektarı” olarak gösterildi.

PRİDA İletişim Ödülleri 2022’de sunulan tüm ödüllere buradan ulaşabilirsiniz.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.