MediaCat

PRİDA İletişim Ödülleri 2021 sahiplerini buldu

Organizasyonda bu yıl 45 iletişim çalışması ödüllendirildi.

PRİDA İletişim Ödülleri 2021 sahiplerini buldu

İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği (İDA) tarafından düzenlenen PRİDA İletişim Ödülleri 2021’de ödül kazanan iletişim çalışmaları dün PRİDA’nın sosyal medya hesaplarından açıklandı.

45 başarılı iletişim çalışmasının ödüllendirildiği PRİDA İletişim Ödülleri 2021’de 1 uzun soluklu kurumsal işbirliği ve 2 iletişim profesyoneli de takdir edildi. Organizasyonun bazı kategorilerinde yalnızca en yüksek puanı alan proje değil, ikinciliği elde eden projeler de ödüllendirildi.

PRİDA İletişim Ödülleri 2021’de başvurdukları bölümde en yüksek puanı alan projelere üç ana kategoride “En Başarılı Uygulama” ödülleri verildi. En Başarılı Stratejik İletişim Uygulaması Ödülü’nün sahibi “Koç Holding Kadına Yönelik Şiddetle Mücadele ve İstanbul Sözleşmesi Kamuoyu” çalışmasıyla Lobby İletişim ve Etkinlik Danışmanlığı ve Koç Holding, En Başarılı Pazarlama İletişimi Uygulaması Ödülü’nün sahibi “VolleyInsta” projesiyle Epik İşler ve VakıfBank, En Başarılı Dijital ve Sosyal Medya Uygulaması Ödülü’nün sahibi ise “İş Sanat Dayanışma ve Umut Sezonu” projesiyle Lobby İletişim ve Etkinlik Danışmanlığı ve İş Sanat oldu. VolleyInsta projesi Facebook Özel Ödülü’ne de layık görüldü.

Hill and Knowlton Strategies ve Odeabank’ın “Eşit Masallar” projesi Ezber Bozan Proje Özel Ödülü’nün sahibi olurken, proje aynı zamanda İletişimde Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Özel Ödülü’ne ve UNICEF Çocuklara Umut Dağıtan Kampanyalar Özel Ödülü’ne de layık görüldü. MESE İletişim ve Opet’in hayata geçirdiği “Etnoköy Çıplak Projesi” ise Topluma Değer Katan Projeler Özel Ödülü’nün sahibi oldu.

Medyaevi İletişim ve Fairy Türkiye’nin “Boşa Harcama” projesine Sürdürülebilirlik Akademisi Sürdürülebilirlik Fikirleri Özel Ödülü sunulurken, BAU İletişimde Yenilikçi Teknoloji Kullanımı Özel Ödülü ise Tazefikir ve Novartis Türkiye’nin “Sedefle Özgürce Yüzleşin” projesine verildi.

10 yıldan uzun süren İz İletişim ve Turkcell kurumsal işbirliği tebrik edilirken, iletişim sektöründe 20 yıldan daha uzun süre bulunarak, çalışmalarıyla hem sektöre katkı sağlamış hem de sonraki kuşaklara yol göstericilik yapmış Özge Aksoy Türker “Sektöre Gönül Veren Usta” olarak onurlandırıldı. Sektörde 10 yıldan uzun süredir görev yapan Hüseyin Karabulut da “İstikrar Örneği İletişim Emektarı” olarak gösterildi.

PRİDA İletişim Ödülleri 2021’de sunulan tüm ödüllere buradan ulaşabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.