MediaCat

PRİDA İletişim Ödülleri 2021 başvurulara açıldı

Organizasyonda başvuru dönemi 9 Nisan’da kapanacak.

PRİDA İletişim Ödülleri 2021 başvurulara açıldı

İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği (İDA) tarafından bu yıl dördüncü kez düzenlenen ve başarılı iletişim projelerinin, sürdürülebilir işbirliklerinin, iletişim emektarlarının ve sektör çalışanlarının ödüllendirildiği PRİDA İletişim Ödülleri’nde başvuru dönemi bugün itibarıyla başladı. 23 Ekim 2019 ile 15 Ocak 2021 tarihleri arasında yürütülen iletişim çalışmalarının başvurabildiği organizasyonda başvuru dönemi 9 Nisan itibarıyla sonlanacak.

Bu yıl medya iletişimi çalışmalarına ayrı bir başlık açılan ve mevcut başlıklara eklenen yeni kategorilerle zenginleşen PRİDA İletişim Ödülleri’nde altı ana başlık altında toplam 43 kategoride ödül verilecek. Organizasyonda geçtiğimiz yıl itibarıyla başlatılan ikincilik ödülü uygulamasına bu yıl de devam edilecek. En yüksek puanı alan çalışma PRİDA heykeliyle ödüllendirilirken, 70 puanı geçen ve en yüksek puanı alan projeden en fazla yüzde 1 daha düşük puan almış ikinci bir proje ise ikincilik plaketi almaya hak kazanacak.

Ana değerlendirmede alt kategorilerde kazananlar belirlenmesinin ardından En Başarılı Stratejik İletişim Uygulaması, En Başarılı Pazarlama İletişimi Uygulaması, En Başarılı Medya İletişimi Uygulaması, En Başarılı Dijital & Sosyal Medya Uygulaması büyük ödüllerine hak kazanan projeler de PRİDA Ödülü’ne hak kazanacak.

Stratejik İletişim başlığı altında ilk kez Lider / Sözcü İletişimi, Halka Arz İletişimi, İşveren Markası Dış İletişimi,  Pandemide Değişim Yönetimi & İç İletişim, Business to Business (B2B) İletişim, Kamu İlişkileri Yönetimi, Kurumsal Kimlik Tasarımı İletişimi kategorileri başvuruları kabul edecek. Medya İletişimi başlığı altında Medyada Lider Konumlandırma, Yaratıcı Basın Buluşması, Gazeteci & Influencer İlişkileri ve Yaratıcı Haber İçerikleri kategorileri ilk kez başvuru alacak.

Özel Ödüller başlığı altında ise Bahçeşehir Üniversitesi İletişim Fakültesi işbirliğiyle BAU İletişimde Yenilikçi Teknoloji Kullanımı, Sürdürülebilirlik Akademisi Sürdürülebilirlik Fikirleri, UNICEF Çocuklara Umut Dağıtan Kampanyalar ve Facebook Özel Ödülü kategorileri bulunuyor.

PRİDA İletişim Ödülleri 2021 hakkında detaylı bilgiye pridaodulleri.org adresinden ulaşabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.