MediaCat

PRİDA İletişim Ödülleri’nde finalistler belli oldu

Kazananlar, ödüllerine 15 Ocak 2020’de kavuşacak.

PRİDA İletişim Ödülleri’nde finalistler belli oldu

İletişim Danışmanlığı Şirketleri Derneği (İDA) tarafından üçüncüsü düzenlenen PRİDA İletişim Ödülleri’nde finale kalan projeler belli oldu. Başvuru süreci 24 Ekim – 6 Aralık tarihleri arasında gerçekleşen organizasyonda finale 110 proje kaldı. Organizasyonun internet sitesinden duyurulan finalist projelere buradan ulaşabilirsiniz.

Ödül töreni 15 Ocak 2020’de

PRİDA 2020’nin kazananları, 15 Ocak 2020’de Novotel Karaköy’de düzenlenecek törende açıklanacak. Hem projeyi yürüten ajansların hem de proje sahibi kurumların ayrı ayrı PRİDA heykeline sahip olacağı törende İDA Akademi Ödülleri de sahiplerini bulacak.

PRİDA 2020’de iletişim sektöründe faaliyet gösteren şirketler, projeleriyle Stratejik İletişim, Pazarlama İletişimi, Dijital ve Sosyal Medya, Özel Ödüller, işbirlikleriyle Sürdürülebilir Başarı Ödülleri ve adaylarıyla İletişim Emektarları başlıkları altında ödüllendirilecek. Özel ödüllerin Stratejik İletişim, Pazarlama İletişimi ve Dijital ve Sosyal Medya başlıkları altında verileceği PRİDA 2020’de projelere katkıda bululan herkese dijital PRİDA rozeti de sunulacak.

İDA Akademi Ödülleri sahiplerini bulacak

Üniversiteli gençlerin yaratıcı fikir ve sunum becerilerinin desteklenmesi amacıyla hayata geçirilen İDA Akademi Ödülleri de 15 Ocak 2020’de aynı sahnede sahiplerini bulacak. Kazanan ilk üç ekip, ödüllerini almadan önce fuayedeki özel alanda konuklarına projelerini sunacak. Kazanan öğrenciler, projelerinin uygulanması konusunda da desteklenecek.

PRİDA 2020’ye dair detaylı bilgiye Pridaodulleri.org ve Ida.org.tr adreslerinden ulaşabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.