MediaCat

Prezervatiflerin renkli dünyası

Toronto Public Health, şehir sakinlerini prezervatiflerin renkli dünyasında ağırlıyor.

Prezervatiflerin renkli dünyası

Kamu sağlığının iyileştirilmesi için çalışmalar yürüten Toronto Public Health (TPH), cinsel yolla bulaşan hastalıklar ve istenmeyen gebelik riskinin azaltılması amacıyla şehir sakinlerine ücretsiz prezervatif sunuyor. Torontolular bu prezervatifleri hiçbir soruya maruz kalmadan, diledikleri gibi alabiliyor fakat çoğunun TPH’nin söz konusu çabasından haberi bulunmuyor.

Ücretsiz prezervatif kullanma olanağından daha fazla insanı haberdar etmek ve dolayısıyla da kamu sağlığını iyileştirmek amacındaki TPH de hemşehrilerine animasyon formatındaki üç reklam filmiyle sesleniyor. Ücretsiz prezervatifleri cinsel sağlık klinikleri, sağlık merkezleri, okullar ve üniversitelerdeki koca kâseler içinde sunan TPH, eğlenceli reklam kampanyasında izleyiciyi kâsede yaşayan prezervatiflerin dünyasında ağırlıyor. Kâselerinde kendilerine renkli yaşamlar kuran prezervatiflerin tek derdi ise kaseyi terk etme zamanlarının belirsiz olması.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.