PRactice’e yeni müşteri

Ajans müşteri portföyünü genişletiyor.

08.01.2020 - 13:44 | MediaCat

yeni müşteri

40 televizyon kanalı ve dijital servisleriyle faaliyet gösteren uluslararası medya kuruluşu SPI International, Türkiye’deki iletişim çalışmalarını PRactice Communication Management’a emanet etti. PRactice, işbirliği kapsamında başta FilmBox olmak üzere SPI International’ın Türkiye’de yayın yapan kanallarına stratejik iletişim danışmanlığı ve medya ilişkileri alanlarında planlama, içerik geliştirme ve operasyonel iletişim yönetimi hizmetleri sunacak.

SPI International CMO’su Haymi Behar, işbirliğini, “50 ülkede bin 400 operatör üzerinden 40 kanalı ve dijital servisleriyle 60 milyon izleyiciye ulaşan ve dünya çapında büyük bir hızla büyümeye devam eden SPI International ailesi olarak, Türkiye pazarındaki marka bilinirliğimiz adına PRactice’in deneyimli ekibiyle yeni projeler gerçekleştirmeyi hedefliyoruz” sözleriyle değerlendirdi.

SPI International’ın Türkiye’de ve farklı ülkelerde televizyon izleyicilerine nitelikli içerik sunduğunu söyleyen PRactice Genel Müdürü Mert Birdoğan ise, “Farklı ilgi alanlarına hitap eden bu içeriklerin ve izleyicilere bunları sunan küresel bir kuruluşun iletişim çalışmalarını, televizyon yayıncılığının doğasının gerektirdiği dinamizmle gerçekleştirecek olmak bizlere heyecan veriyor” diye konuştu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.