PR sektörüne yeni bir ajans

Yılbaşında Turkcell’den ayrılan Mustafa Kutlay ve Gökay Çako, Dipnot'tan Atıl Ünal ve Burak Korucu ile desiBel Ajans'ı kurdu.

01.02.2013 - 10:52 | MediaCat

PR sektörüne yeni bir ajans desibel

Yılbaşında Turkcell’den ayrılan medya ilişkileri müdürü Mustafa Kutlay ile medya ilişkileri bölümü üyelerinden Gökay Çako, kendi ajanslarını kurarak PR sektörüne girdi.

desiBel Ajans’ markası ile  PR iletişim hizmeti vermeye hazırlanan ikili, sektöre sıfırdan girmek yerine altyapısı ve kadrosu olan bir başlangıç yapmayı tercih ederek, yaklaşık 7 yıldır pazarlama iletişimi, etkinlik ve organizasyon hizmeti veren Dipnot’un yüzde 50’sini satın aldı.

Dipnot’un kurucuları Atıl Ünal ve Burak Korucu, ortaklık teklifini kabul edince desiBel adıyla yeni bir iletişim grubu ortaya çıktı. Dört ortak,  PR için desiBel markasını seçerken, etkinlik ve pazarlama iletişiminde ise Dipnot markasını koruma kararı aldı.

Mustafa Kutlay desiBel Ajans başkanlığını üstlenirken, Gökay Çako desiBel, Atıl Ünal Dipnot Tanıtım, Burak Korucu ise Dipnot Etkinlik Genel Müdürü olarak görev dağılımı yaptı. Şirket kuruluş aşamasında iken, Digiturk ile anlaştı. 1 Şubat tarihinden itibaren desiBel, Digiturk’un iletişim ajansı olarak çalışacak.

[GaleriEkle url=”rolling-stones-icin-50-yeni-logo”]

 

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.