Post-Corona Marketing: Alper Eroğlu

Corona öncesi ve sonrası farklı sektörlerdeki değişimleri tartışacağımız Zoom söyleşilerinin ilkinde gündem kişisel bakım ve güzellik.

10.04.2020 - 16:37 | Tuğba Özögretmen

Coronavirus salgını sonrası bizi bekleyen değişimlerin ne kadar büyük olacağı merak konusu. Bugün rutin haline getirdiğimiz şeyler birer alışkanlığa dönüşür mü? Yoksa beklenmedik bir hızla “eski”ye dönüş mü yaşarız? Öyle olsa dahi iş ve markalar dünyasında cereyan eden büyük kayıplar ve hızlı reflekslere ihtiyaç duyan planlamalar var. Her bir sektörün bu küresel sağlık krizinden farklı şekillerde etkilendiğine şüphe yok. Biz de farklı sektörlerden bir araya geleceğimiz pazarlama yöneticileriyle, bu değişimi anlamaya çalışacağız.

Post-Corona Marketing serimizin ilk konuğu Unilever Türkiye, İran, Orta Asya ve Kafkasya, Güzellik ve Kişisel Bakım Kategorisi Pazarlama Direktörü ve Unilever Türkiye Yönetim Kurulu Üyesi Alper Eroğlu.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.