MediaCat

Polaris Ödülleri 2021 sahiplerini buldu

Yarışma 17 kategorinin en iyilerini ödüllendirdi.

Polaris Ödülleri 2021 sahiplerini buldu

Kapital Medya Londra tarafından; EAPC (European Association of Political Consultants), IAPC (International Association of Political Consultants) ve ALACOP (Latin-American Association of Political Consultants) organizasyonlarının desteğiyle düzenlenen Polaris Ödülleri’nin dördüncüsü bu yıl 31 Mayıs akşamı gerçekleşti.

Pandemi tedbirleri çerçevesinde İstanbul’da düzenlenen stüdyo yayınıyla izleyicisiz olarak gerçekleştirilen törende 1 Kasım 2019 – 30 Nisan 2021 döneminde yayınlanan ve siyasal iletişim alanında ses getirmiş en iyi kampanya ve iletişim çalışmaları 17 kategoride ödüllendirildi.

Hartinger Consulting Başkanı Sepp Hartinger başkanlığında bir araya gelen 26 kişilik jürinin en iyileri belirlediği Polaris Ödülleri 2021’e başvuran işler yüzde 3,5 oranında Asya, yüzde 31,76 oranında Avrupa, yüzde 51,76 oranında Kuzey Amerika, yüzde 9,41 oranında Güney Amerika ve yüzde 3,53 oranında Okyanusya’dandı.

Polaris Ödülleri 2021 jürisi

Sepp Hartinger (Hartinger Consulting) liderliğinde bir araya gelen jüri şu isimlerden oluşuyor:

Ali Batı (R/GA New York), Annika Sundström (Narva), Assol Mirmanova (Rezonans.kz), Bob Penner (Strategic Communications), Bruno Hoffmann  (ESPLANADA), Daniel Ureña (MAS Consulting), Ekaterina Egorova (Niccol M Strategic Communications), Fernando Herrero Nieto (Vonselma International), Feyi Akindoyeni (Newgate Communications), Greg Scanlon (Point Loma Strategic Research), Jordi Segarra Tomas (Taured Technology), Julio Armando Moreno Parra (Cuadrangular), Krešimir Macan (Manjgura), Line Kristensen (NationBuilder), Marcel Wieder (Aurora Strategy Group), Maria Alejandra Trujillo (Fundación Idear Colombia), Matthew Klink (Klink Campaigns, Inc.), Mehmet Ural (Bağımsız Siyasi Danışman), Michael Hiban (Omega List Company), Oswaldo Ramirez (ORC Consultores FC Corp), Reinis Tocelovskis (United International), Ricardo Manuel Leyva Gama (Carabás Consejería Política), Sebastian Rodriguez (European Parliament), Tom Schiettecat (CD&V), Zhanna Tikhaya (DLC).

17 kategoride toplam 4 Altın

Jüri başkanı Sepp Hartinger’in yanı sıra EAPC Başkanı Igor Mintusov, IAPC Başkanı Mauricio de Vengoechea ve Cumbre Mundial de Comunicación Política Başkanı Daniel Ivoskus’un pandemi etkisindeki küresel siyasal iletişim iklimine dair görüşlerini paylaştıkları videoların gösterilmesinin ardından en iyi siyasal iletişim kampanyalarının açıklandığı törende toplam 4 Altın, 29 Gümüş ve 34 Bronz ödül dağıtıldı.

ÖYKÜ tarafından İstanbul Büyükşehir Belediyesi için hazırlanan Ya Kanal Ya İstanbul projesinin En İyi Genel Kampanyalar kategorisinden Altın ile ayrıldığı yarışmada Renee, Beşiktaş Belediyesi için Yandex ile hazırladığı 10 Kasım işiyle Üretimde Ustalık kategorisinde 1 Bronz ve 1 Gümüş alırken, İstanbul Sözleşmesini Okudun Mu kampanyasıyla 1 Gümüş (Açıkhava Kampanyaları) ve 2 Bronz’u (Mobil Kampanyaları, PR Kampanyaları) kucakladı.

İstanbul Dijital Medya ise İstanbul Büyükşehir Belediyesi için hazırladığı Ist’opia, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve Askıda Fatura işleriyle sırasıyla En İyi Web Videosu kategorisinden 1 Bronz, Üretimde Ustalık kategorisinden 1 Bronz ve Bağış Kampanyaları kategorisinden 2 Gümüş ile döndü.

Polaris Ödülleri 2021’in kazananlarına buradan ulaşabilirsiniz.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.