Podcast ajansı TTWW Media’dan sektöre merhaba

Özge Uzun ve Cüneyt Toros'un kurucusu olduğu TTWW Media faaliyetlerine başladı.

10.03.2021 - 16:05 | MediaCat

İletişim Danışmanı Özge Uzun ve içerik yönetimi alanında hizmet veren eski gazeteci Cüneyt Toros’un bilgi birikimlerini bir araya getirerek hayata geçirdikleri podcast ajansı TTWW Media (Talk to Talk, Walk to Walk Media) faaliyetlerine başladı.

Podcast kanal kurulumundan içerik yönetimine ve marka konumlandırmasına kadar uçtan uca hizmet verecek olan TTWW Media markaların kendi mecrasına sahip olmalarını sağlayarak, üretilen paylaşılabilir içerikle markalara değer katmayı hedefliyor.

TTWW Media bünyesinde Gazeteci Yazar Elif Ergu Demiral, Gazeteci ve Spor Ekonomisi Yazarı Ceyhun Kuburlu, Gazeteci ve Otomotiv Ekonomisi Yazarı Emre Özpeynirci, Teknoloji Yazarı ve Televizyon Yapımcısı Ahmet Can, Gazeteci ve Akademisyen Dr. Aylin Löle, Gazeteci Rahim Ak ve Gazeteci ve Televizyon Yapımcısı Dr. Artunç Kocabalkan yer alıyor.

Ajansın kurucuları Özge Uzun ve Cüneyt Toros, “Teknolojinin hızlı gelişimiyle beraber hayatın her alanında yaşanan dijital dönüşüm iletişim dünyasında da disiplinleri değiştirmeye devam ediyor. Geleneksel mecralarda iletişim çalışmaları devam ederken, dijital teknolojiyi yakalayarak bağımsız ve özerk iletişim araçlarını merkezine alan kurum ve kuruluşlar ise hedef kitlesinde doğrudan ayrışıyor. Buradan hareketle uzmanlık alanlarımızı buluşturarak, kurumların ihtiyaçlarına cevap verebilecek ve yeni bir iletişim çözümü olarak nitelendirdiğimiz TTWW podcast ajansımızı hayata geçirdik. Dinleme çağında paydaşlarımıza değer katmayı hedefliyoruz” dedi.

Giriş

Parolanı mı unuttun?

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.