MediaCat

Kalpler PlayStation için atıyor

PlayStation 4, Sevgililer Günü arifesinde oyun aşkını odağına alan bir kampanyayla sevenlerinin karşısında.

Kalpler PlayStation için atıyor

Bir grup asker, karanlık bir tünel ve yankılanan kalp atışları… Bir dönemin kasvetli ve gergin reklamlarıyla ünlü reklamvereni PlayStation, Sevgililer Günü arifesinde kalplere dokunan bir reklam filmiyle ekranlarda.

Sony’nin “insanların oyun oynarken hissettiklerini ve birinci şahıs oyunları deneyimlemiş herhangi bir kimseye tanıdık gelecek gergin anları resmetme denemesi” olarak tanımladığı reklam filmi adam&eveDDB imzası taşıyor.

PlayStation markasının objektifinden anlattığımız hikâyelerle hayranlarımızı şaşırtmaya devam etmeyi umuyoruz” diyen Sony Interactive Entertainment Küresel Pazarlama Başkan Yardımcısı Mary Yee, kampanyayı şu sözlerle yorumluyor:

“Dünyadaki en iyi oyunlarla kurdukları güçlü bağlar; oyuncuları heyecanlandıracak, coşkulandıracak ve huşu içinde bırakacak unutulmaz anılar yaratabilir. Gergin kalp atışlarıyla, geçtiğimiz 25 yıl boyunca PlayStation tarafından yaratılan bu dikkat çekici ve beklenmedik duygusal anlardan bazılarını resmetmek istedik.”

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.