MediaCat

Playboy’dan corona günlerinde 6 güvenlik önerisi

Marka herkesi sosyal yolla bulaşan enfeksiyonlar hakkında uyarmak istiyor.

Playboy’dan corona günlerinde 6 güvenlik önerisi

Mart ayında matbu hayata veda ettiğini duyuran Playboy, dijital mecrayla sınırlı yeni hayatında tüm dünyayı etkisi altına alan coronavirus pandemisine dair farkındalık yaratmayı hedefleyen bir kampanya hazırladı.

STI (Sexually Transmitted Infection – cinsel yolla bulaşan enfeksiyon) bilinçlendirme kampanyasını andıran yeni kampanyasında farklı tür bir STI (Socially Transmitted Infection – sosyal yolla bulaşan enfeksiyon) hakkında, sosyal yolla bulaşan bir virüs olan COVID-19’dan nasıl korunulacağına dair ipuçları veren Playboy’un 60 saniyelik animasyonu Teksas menşeli reklam ajansı Preacher imzası taşıyor.

Animasyonun yanı sıra meşhur logosunun yer aldığı yeniden kullanılabilir maskelerinin de satışını duyuran Playboy, tanesi 15 dolardan satışa çıkardığı maskelerin satışıyla doğru orantılı olarak sivil toplum kuruluşu Special Service for Groups’a da maske bağışında bulunacağını açıkladı.

Parolanı mı unuttun?

Kullanıcı adını ya da e-posta adresini gir. Sana bir e-posta göndereceğiz. Oradaki bağlantıya tıklayarak parolanı sıfırlayabilirsin.

Your password reset link appears to be invalid or expired.

Giriş

Gizlilik Politikası

Add to Collection

No Collections

Here you'll find all collections you've created before.